Biyax Gece Kulübü

Lefkoşa, Alayköy
20:30- 01:00
Saat 20.00’den itibaren kapıları açılan Biyax Night Club; Striptiz Canlı Gösterisi
için internetten rezervasyon yapın – +90 533 869 68 67 WhatsApp


Strip Club Biyax VIP (Biyax Night Club), Kıbrıs’daki en ünlü ve en seçkin striptiz kulübü gece kulübüdür . Kıbrıs’ın gece hayatının en popüler adresi Lefkoşa’da bulunuyor ve çok sayıda gencin tatil, eğlence veya uzun hafta sonu için Kıbrıs’a gelmesini sağlayan eğlenceyi sunuyor.

Biyax Gece kulübündeki Danscılar

Biyax Kıbrıs – hızlı ve kolay bir şekilde online rezervasyon yapın


Biyax kulübünün kapasitesi 300 kişilik olup, bu kulübe her zaman büyük bir ilgi olduğu için yerinizi almak ve gece geç saatlere kadar eğlenmek için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir . Müşteri Çağrı Merkezi’nden veya online olarak tamamen ücretsiz olarak rezervasyon yaptırabilir ve Biyax Night Club’da yerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Başkentte gece hayatının sunumuyla ilgilenen web sitemiz üzerinden Kıbrıs geceleri de rezervasyon yapma imkanı sunuyor .

Neden Biyax Club’a gitmelisin?

Striptiz kulübü Biyax VIP’de dansları ve güzellikleri ile sizi kendine çekecek en güzel striptiz oyuncuları ile eğleneceksiniz . Onların çekiciliği, zarafeti, güzelliği ve seksi striptizleri kesinlikle akşamınızı aydınlatacak. Biyax VIP striptiz kulübünün konukları, bol miktarda pozitif enerjiyle samimi bir atmosferin tadını çıkarır. Oyuncular çok profesyonel ve ne sevdiğinizi çok kolay hissedebiliyorlar ve tutkunuzu ve zevkinizi en yüksek oranlarda ateşleyebiliyorlar.

Misafirlerimiz için taverna akşamları, şarkıcı ve grupların özel konuk gösterileri gibi canlı müzik eşliğinde daha da ilginç temalı akşamları ve yenilikleri tanıttık. Kulüp 3’ü 1 arada formatta , Striptiz gösterisi , Canlı müzik ve yaz aylarında Yaz Bahçesi

Ayrıca Biyax VIP striptiz kulübünde içecek fiyatlarının oldukça uygun olduğunu ve herkesin cebine göre ayarlandığını ayrıca bu kulübe güvenen herkesi pek çok sürpriz beklediğini belirtmekte fayda var. Popüler striptizci Biyax , kulübün tüm iç mekanını ve deneyimini dünya standartlarında yapmaya çalıştı.

Popüler Biyax striptiz kulübünün açıklaması

Çekici ve baştan çıkarıcı oyuncularla standart kadın striptizine ek olarak , Biyax Gece kulübünün menüsünde siparişe göre yapılmış harika bir havuz etkinliğide de bulunur .

Striptiz Kulübü Biyax, rutin gezilerini değiştirmeye cesaret eden ve bunu isteyen erkekler için sadece striptiz kulübüdür.

Burası, go-go ve ateşli dans dansçıları, oryantal dans ve çok daha fazlası ile çıplak tene kadar striptiz yapmanın tadını çıkarabileceğiniz, şehirdeki en iyi yerdir . Kulübümüzde canlı konserlerin yanı sıra DJ’lerin performanslarını da bekleyebilirsiniz. Bu kulüpte en çok çalınan müzik house, RnB, pop ve folk müzikleridir.

Biyax Gece Kulübünde podyumda bir dansçı
Biyax Club VIP striptiz kulübüne kim gider?

İyi bir Kıbrıs Gece Hayatı ve sıcak atmosferin tüm sevenleri bu striptiz kulübüne gelir. Samimi bir ortamda, Biyax Night Club tüm ziyaretçilerine en yüksek zevki sunar.

Ve burayı ziyaret edenler kadın ve erkek vücudunun üstün performansını ve güzelliğini nasıl takdir edeceklerini bilirler. Hayal gücünü baştan çıkaran, ilham veren ve uyandıran erotik dansın tadını çıkarmak isteyenler burada toplanıyor.

Striptiz dışında, ilgilenenler için özel salonlarda özel danslar olduğu gibi kulüp, raft, kafe veya halka açık yerlerde istenilen yere striptizci veya striptizci gönderme imkanı da bulunmaktadır.

Striptizcilerin aksine striptizciler özel adreslere gönderilmez .

Biyax VIP striptiz kulübünde, bir kız veya erkek akşamı için sıcak bir kutlama düzenlemek mümkündür.

Bu nedenle müstakbel gelinler veya damatlar, hayatlarında bu kadar önemli bir günden önce rahatlamak ve daha fazla eğlenmek için arkadaşlarıyla düzenli olarak buraya gelirler.
Bikinili bir kız barda oynuyor.

Biyax Kulüp Kıbrıs – popüler bir striptiz kulübünün yeri

Biyax VIP Club, Lefkoşa Rıhtımı’nda yer almaktadır . Burası çok çekici bir yer, bu yüzden kulübün son derece popüler olması ve her gece ilgili ziyaretçilerin ve striptiz hayranlarının büyük ilgisini çekmesi şaşırtıcı değil.

Kulübün yakınında park yeri
Bu striptiz kulübüne kendi arabasıyla gelmeyi planlayan herkes için kulübün önünde büyük bir ücretsiz otopark olduğunu unutmamak gerekir . Bu ve bölgedeki diğer salların tüm ziyaretçileri tarafından kullanılabilir.

Biyax’daki eğlencenin yanı sıra en iyi içeceklerin servis edildiği mükemmel atmosfer de düşünüldüğünde , aracınızı garaja bırakıp alternatif bir ulaşım şekline sahip olmak daha akıllıca olabilir.

Kız bir striptiz kulübünde oynuyor
Biyax Night Club’ın çalışma saatleri
Çılgın ve unutulmaz geceleriniz için her gün 20:00- 01:00 saatleri arasında açıktır.
Striptiz kulüpleri için rezervasyon söz konusu olduğunda, en sevdiğiniz başkent gece hayatı portalı sizin için burada. Rezervasyonlarınız sabit değildir, ancak istediğiniz zaman yapabilirsiniz ve her gün için tamamen ücretsizdir .