Cheetah Club Girne

Ceetah ClubKıbrıse – Eski Mixer House, cazibe, savurganlık ve kentsel şehir eğlencesi için ayrılmış bir yer haline geldi . Görünüşüyle ​​bu fantastik kulüp, yerel kulüp sahnesine gerçek bir ferahlık getiriyor.

Burası, burada hüküm süren inanılmaz atmosfer nedeniyle şehir kulüplerinin favorisi olarak öne çıkıyor. Büyülü gece partisini yaşayabilmeniz için bu kulüpte yerinizi zamanında ayırmanızı öneririz.

Heyecan Kulübü

Hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi rezervasyon yapın
Kıbrıs kulübünün kapasitesinin 400 clubber’ı ağırlamak için yeterli olduğu ve ilgili tarafların sayısının her zaman bu rakamı aştığı göz önüne alındığında, Hype rezervasyonları zorunludur . Kullanıcının Çağrı Merkezi veya online üzerinden tamamen ücretsiz bir Hype rezervasyonu yapabilir ve bu sayede kendinize bir yer sağlayabilirsiniz.

Başkentte gece hayatının sunumuyla ilgilenen uygulama üzerinden Kıbrıs geceleri de rezervasyon yapma imkanı sunuyor . Uygulamanın hem Android hem de iOS sürümleri mevcuttur ve bu tür bir rezervasyon, sayısız faydayı gerçekleştirme imkanı sunar.

Kentsel şehir kulübünün açıklaması
Ceetah Club(Ceetah Club), Kıbrıs sahnesinde ilk şarkıda ayaklarınızı yerden kesecek eşsiz bir yer. En yüksek dünya standartlarına göre tasarlanan iç mekan, harika ses ve kulübe hakim olan inanılmaz enerji sizi her zaman ayağa kaldıracak.

İç mekanın pürüzsüzlüğü kulübün konuklarına da yansıdığı için burada her anlamda şıklığı bulacaksınız . Harika bir atmosfer için parlak gülümsemeler ve güzel kızlar, iyi içecekler ve aydınlatma, Kıbrıs’daki zamanınızın kesinlikle otantik ve unutulmaz olmasını sağlayacaktır.

Ceetah Club’daki kız
Şehir kulüpleri için elektronik müzik
Müzik konsepti, house müzik ve ilgili türlere dayanmaktadır , bu nedenle bu tür müziğin tüm hayranları, Ceetah Club’ın misafirlerine sunduğu yerli ve yabancı popüler DJ’lerin özel konuk performanslarının keyfini çıkaracaktır.

Ceetah Club sizi funky, disco ve R’n’B sesleriyle sarsacak ve seksenlerin en popüler müzik çağından her zaman zamansız hitler bekleyebilirsiniz.

Elit kulüp Hype’a kim gider?

Dünyanın, gençlerin ve iş dünyasının sayısız hayranı, en iyi gece hayatının etkileyicileri ve destekçileri , hafta boyunca bile çekici Ceetah Club’ı ziyaret ediyor.

Bazen zor bir günün ardından ihtiyacınız olan tek şey biraz iyi bir müzik ve pozitif enerjidir ve Ceetah Club, gece hayatı, eğlence merkezi, gecenin tek Kıbrıs’ı ya da otantik ve gerekli eğlence ve gidişatın resimlerini düşündüğünüzde hayal ettiğiniz şeydir. dışarı .

Ceetah Club- rezervasyon koşulları
Bar masası için koşul

  • seçtiğiniz normal bir şişe yabancı alkollü içkiler için
    koşul
    Koşulsuz rezervasyon yapılan bar.

Kulübün yeri, adresi ve çalışma saatleri
Club Hype, başkentin gece hayatı için en popüler semtinde, Savamala’da, 46 Karadjordjeva Caddesi’nde yer almaktadır . Geozavod ile ünlü kulüpler Mladost ve Ludost arasında yer almaktadır .

Kulübün çalışma saatleri 23:30’dan sabah 4’e kadardır . Ceetah Club’da çarşamba, cuma ve cumartesi günleri sabahın erken saatlerine kadar eğlence sizi bekliyor .

Ceetah Club’da DJ
Kulübün yakınında park yeri
Savamala bölgesinde bulunan tüm popüler kafe ve kulüplerin yakınında , 61 araçlık ve 00-24 çalışan Karadjordjeva Otopark bulunmaktadır . Otoparka ek olarak, cadde alanında aracınız için bir yer bulabilirsiniz.

Hype Kıbrıs’ın neden en iyi kulüplerden biri ilan ettiğini öğrenin ve henüz yapmadıysanız, bu göz alıcı yeri bu hafta sonu ziyaret edin .

Ceetah Clubsahibi – Hype Kıbrıs sahipleri
Ceetah Clubsöz konusu olduğunda, sahibinin kendisini tamamen işine ve kulübüne adamış bir adam olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu arada, bu 15 yıldan fazla bir süredir clubbing yapan bir adam. Bu nedenle, Ceetah Club’ın elektronik müzik söz konusu olduğunda Kıbrıs’daki en iyi kulüplerden biri olması şaşırtıcı değil.