Kıbrıs Kulüpleri

Herkese Kıbrıs’ın neyle ünlü olduğunu sorun ve Kıbrıs’daki kulüpler herkesin aklına gelen ilk şey olacak. Sırbistan’ın başkentinin bu görüntüsünün bir kısmı, Kıbrıs’ın gece hayatı, güzel kızları ve çılgın partileriyle tanındığı gerçeği gibi cevaplar içeriyor.

Elbette Kıbrıs’a Avrupa’nın Berlin’i, bazılarına Avrupa’nın Barselona’sı demenin yanı sıra, Kıbrıs’ın kaçırılmaması gereken bir destinasyon olduğu bilinci de şehrin kendisiyle paralel olarak gelişiyor. Dünya bize açıldıkça sunulanın kalitesi de açılıyor ve biz de kendimizi dünyaya açıyoruz.

Böyle bir ilişkiden elbette sadece iyilik doğabilir ve bu sefer öncelikle Kıbrıs’ın geceleri ruhu, güzel zamanlar ve tüm hayatım boyunca hatırladığım ve yeniden anlattığım anılar.

Kıbrıs’daki Kulüpler – rezervasyonlar


Kulüplere giriş ücretsizdir. Ceketi bırakmak ortalama 150 dinar ücrete tabidir. Rezervasyon gereklidir ancak ücretsizdir . VIP bölümü yaklaşık 250 Euro’dur (bir şişe içki dahildir). Ancak kulübe rezervasyonsuz girerseniz, büyük olasılıkla barda konaklayacaksınız. Kıbrıs kulüplerinde kokteyl ustalarının ve barmenlerin nasıl olduğu düşünülürse, burası belki de bazen en ilgi çekici yer.

Keskinleştirmek! Çılgın geceler önünüzde! Müşteri Çağrı Merkezimiz +90 533 869 68 67 veya 0533 862 58 10 veya Online olarak rezervasyon yapabilirsiniz . Rezervasyonlar ücretsizdir ancak zorunludur. Bizi düzenli olarak takip ederseniz, Kıbrıs’ın gece hayatıyla ilgili en önemli bilgileri her zaman ilk öğrenen siz olacaksınız.

Kıbrıs kulüpleri nasıl ortaya çıktı?


Kıbrıs’ın bölgedeki kulübün başkenti olduğu uzun zamandır biliniyordu. Ancak Kıbrıs’ı, diyelim ki Zagreb veya Ljubljana’dan ayıran nedir?

Sırbistan’ın başkenti 1990’larda büyük bir kriz yaşadı, savaşlar, bombalamalar, yaptırımlar, vatandaşlarını zor zamanlarda eğlence sektöründe çalışmaya zorladı. Bu dönem Kıbrıs’da pek çok gece kulübünün açılmasına yol açtı ve bu belki de onu Avrupa’da vakit geçirmek için en iyi şehir haline getirecek .

Her nesil kendine ait bir şeyle büyür ve Kıbrıs’da her zaman geleneğin bir dengesi olarak taze konseptlere sahip yeni kulüpler vardır. En ünlü ve en eski kulüpler, 10 yıldan fazla süren ve çok sayıda yabancıyı çeken Faraıb ve Playboy’dur. Lipstick kulüpleri başkentin en popüler kulüpleri arasındadır ve kesinlikle Kıbrıs’daki en iyi eğlence mekanıdır.

Kıbrıs’daki gece kulüpleri neye benziyor?


Kıbrıs söz konusu olduğunda , dışarı çıkmak sadece Kıbrıslıların değil, aynı zamanda başkentin birçok ziyaretçisinin de keyif aldığı özel cazibe merkezlerinden biridir. Kıbrıs’daki gece hayatı her zaman fırtınalıdır ve kulüpler on yıllardır en iyi partilerin merkezi ve en güzel kızların ve en büyük şehir yüzlerinin buluşma yeri olmuştur.

Kıbrıs kulüpleri – iç


Kıbrıs kulüplerinin iç mekanlarına gelince, her birinin son derece modern ve çağdaş olduğunu, herhangi bir Avrupa hatta dünya gece kulübüne rahatlıkla uyum sağlayabileceğini haklı olarak söyleyebiliriz.

Kıbrıs kulüpleri, sofistike ve modernin mükemmel bir birleşimi, cazibe ile şehrin ve uyumsuzluğun bir birleşimidir, bu da Kıbrıs’daki kulüplerin gençlerin bir geceden isteyebilecekleri her şeyi cezbeden ve sunduğuna dair genel kanaatin yaratılmasını etkiler. dışarı.

Tüm kulüpler , en iyi atmosferi ve gerçek keyfi daha da etkileyen son teknoloji aydınlatma ve ses ekipmanlarıyla donatılmıştır . İlginçtir ki Kıbrıs kulüplerinde podyum yok yani. ayrı oyun alanı. Misafirler her zaman kendileri için biraz alana sahiptir ve bu nedenle gereksiz itmelerden kaçınır.

Kıbrıs kulüplerinde dinlenen müzikler


Kıbrıs gece kulüpleri farklı müzik türleri çalıyor . Herkesin zevkine göre bir seçenek var, bu yüzden pop, RnB / rap, rock, techno, house vb. oldukça eşit bir şekilde temsil ediliyor. Kıbrıs’daki kulüpler söz konusu olduğunda , yabancı müzik çok temsil edilir , bu nedenle iyi bir ritmi ve en güncel dünya hitlerini dinlemeyi seven herkes kendilerine bir yer bulabilir.

Farklı müzik türlerini birleştiren kulüplere ek olarak, çok sayıda özel kulüp, yani yalnızca belirli bir türü zorlayan kulüpler de vardır. Örneğin, Kıbrıs’da caz kulüpleri veya Kıbrıs’da rock kulüpleri vardır , bu nedenle bu türlerin hayranları en sevdikleri müziğin seslerini kesintisiz olarak dinleyebilir.

Yerli müzik , örneğin Almahara , Cetah ve Cage gibi kulüplerde icra edilmektedir . Müziği bu bölgelerden alan kulüplerde, yerel halk sahnesinden müzik yıldızlarının konuk olarak görünmesi, Kıbrıs kulüplerinin sunduğu en iyi atmosfere ek olarak katkıda bulunur .

Kıbrıs’da gece kulüpleri – kim dışarı çıkıyor


Kıbrıs’daki çoğu kulüpte yaş sınırı 21 civarındadır . Kulüplere gelenler 21 ile 35 yaşları arasındadır. Balkan kızlarının dünyanın en güzel kadınları arasında olduğunu unutmamalıyız.

Bu özel bir konu. Sadece bölgemizdeki bayanlar sadece doğal olarak güzel değil, aynı zamanda besleniyor ve kendilerine bakıyorlar. Sitemizdeki herhangi bir resim galerisine bakın ve bundan emin olun.

Kapıdaki kişiler rezervasyonları kontrol eder, güvenlik önlemlerine erişir ve uygun şekilde eğitilip eğitilmediğinizi değerlendirir. Spor giyime izin verilmez . Dışarı çıkmayı ciddi ve özel bir olay olarak görmek Kıbrıs’dır. Elbette işin içine her şıklık girer, spor bile, kulüp bir kulüptür ve hepsinden önemlisi kendinize saygı gösterin. Parlamak! Kibar ve nazik olun.

Yanınızda herhangi bir silah, psikoaktif madde veya alkol bulunması halinde içeriye alınmayacaktır. Girişte misafirler hostesler tarafından karşılanır ve bir masaya yönlendirilir . Kulübe girmek her zaman biraz heyecan getirecektir çünkü havadaki enerji hissedilmez. Kulüplerin personeli çok hoş.

neden kulüplere gitmek
Kıbrıs denilince pek çok turistin ve Sırp başkentine eğlenmek ve eğlenmek amacıyla gelen insanların ilk derneği gece kulüpleri olacak . Kıbrıs’dayken sıkılmak ya da nereye gideceğinizi bilmemek mümkün değil. Kulüp hayatında, Kıbrıs’daki kafelerde olduğu gibi aynı prensip geçerlidir – sadece gidin. Bugün, her yıl çok sayıda turist Kıbrıs’dan geçiyor ve buradan getirdikleri deneyim bir ömür boyu onlarla kalıyor.

Bu nedenle Kıbrıs’a gece geldiğinde kulüpler başkentte iyi bir gece hayatı sunma konusunda ilk sıralarda yer alıyor . Muhteşem bir Kıbrıs gezisi yapmak isteyen herkes ilk seçenek olacaktır. Neden en iyi kulüplerin Kıbrıs’da olduğunu ve neden her gece binlerce ve binlerce gencin Kıbrıs’ın sunduğu gece hayatını deneyimlemek için akın ettiğini keşfedin.

Kıbrıs’daki kulüplerin teklifi


Kıbrıs’daki “yerdeki” gece kulüpleri çoğunlukla Ekim’den Mayıs’a kadar açıktır ve çoğunlukla Savamala’da bulunur. En ünlülerinden bazıları Brankow, Freestyler Winter Stage, The Bank, Gotik, Mladost, Ben Akiba, Kasina by Community, Stefan Braun ve ayrıca teklifleri ve çekiciliği belirtilenlerin gerisinde kalmayan birçok Savamala kulübü .

Kıbrıs’daki en iyi kulüpler , çekicilikleri ve çekiciliklerinin yanı sıra en iyi müzik, içecek ve aynı zamanda havada dolaşan pozitif enerji ile sizi büyüleyecek. Kıbrıs kulüplerinden fotoğraflara bakarsanız sadece gülen yüzler, iyi huylu gençler ve sizi kayıtsız bırakmayan bir atmosfer görürsünüz.

Kıbrıs Kulüpleri sizi silahsızlandıracak , kötü düşünceleri ve olumsuz ruh halini uzaklaştıracak ve fırtınalı bir gecenin ardından sahip olacağınız tek şey harika anılar ve en kısa sürede başkentteki bir gece kulübüne dönme arzusu.

Kulüpler Kıbrıs – fiyatlar


İçecek fiyatları değişkendir. Bira fiyatı 300 dinar civarında . Bir şişe yoğunluk için 6.000’den 12.000’e kadar ayırmanız gerekirken, bir şişe şampanyanın fiyatı birkaç yüz Euro’dur. Turistlerin Kıbrıs’a çoğunlukla eğlence için gelmesi şaşırtıcı değil.

Bir Londra birasının en az 6 pound olduğunu ve kulüp biletlerinin çevrimiçi olarak sipariş edildiğini hesaba katarsak. Ayrıca en az 5 güvenlik kontrolünden geçiliyor, hiçbir yerde sigara içilmesine izin verilmiyor ve fiyat-kalite oranı karşılaştırılamıyor, kelimenin tam anlamıyla burnumuzun önünde olanın şaşırtıcı değil, birçoğu nadiren yaşadıkları deneyim için zorlukla bekliyor. tecrübe etmek.

Kıbrıs kulüpleri – çalışma saatleri


Çoğu yerin kapıları gece yarısı açılır ve sabah 4 gibi kapanır . Kıbrıs kulüplerinden birinde geceyi geçirmeye karar veren herkes için birincil öneme sahip olan çılgın ve unutulmaz bir parti için oldukça yeterli zaman.

Kıbrıs yılın 365 günü uyumaz ve her zaman harekete geçmenin doğru zamanıdır. Gece kuşları ve hafta içi dışarı çıkmak isteyenler için ideal bir yer. Cuma ve cumartesi en hareketli günlerdir. Kıbrıs’ın tamamının dışarıda olduğunu bildiğinizde eğlenmeye nasıl direnirsiniz.

Yılın son gününde Kıbrıs kulüplerinde atmosfer dorukta! Yılbaşı, Kıbrıs ve kulüpleri tarafından olması gerektiği gibi kutlanır ve bizimle tüm güncel teklifleri görebilir ve en çılgın gecede bir parti rezervasyonu yaptırabilirsiniz !