Playboy Gece Kulübü

Playboy Gece Kulübü, Kıbrıs’daki en popüler striptiz kulüplerinden biridir. Playboy Strip Club, Lefkoşa Şehrinde, Alayköy beldesinde yer almaktadır.

Modern ve çağdaş bir binanın zemin katında yer alır ve bu da ona ekstra bir ayrıcalık verir.

Playboy Stiptiz Club Rezervasyonları


Playboy 50 kişilik bir kapasitesi var ki bu bir striptiz kulübü olduğu düşünüldüğünde az da değil. Bu kapasitesi ile aslında Kıbrıs’daki en büyük gece kulübüdür. Ancak buna bakılmaksızın, striptiz ve bu tür eğlence taraftarları arasında sahip olduğu büyük popülarite nedeniyle, rezervasyon zorunludur ve zamanında yapılmalıdır.

Hizmetinizde olan müşteri çağrı merkezimiz sayesinde, +90 533 869 68 67 ve +90 533 862 58 10bilinen iki telefon numarasından birini arayarak veya mesaj göndererek kolay ve hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. hem de çevrimiçi .
Striptiz klub
Playbo Night Striptiz kulübü de Kıbrıs Gece Hayatının tanıtımıyla ilgilenen bir uygulama için rezervasyon hazırladı .


Stiptiz klub Playboy teklifi


Her zamanki rezervasyonlara ek olarak, Playboy gece kulübü özel Vip paketleri de hazırlamıştır. Yani emrinizde bu tür dört paket var:
VIP paketi 1– 1000 ₺ ve bir şişe şampanya, bir şişe viski veya seçtiğiniz votka, altı Red Bull enerji içeceği ve cilde striptiz ile bir özel dans içerir.


VIP paket 2– 2000 ₺ ve iki şişe şampanya, bir şişe viski veya seçtiğiniz votka, altı Red Bull enerji içeceği ve cilde striptiz ile iki özel dans içerir.


Ekstra VIP paketi 3000 ₺ ve iki şişe şampanya, iki şişe viski veya seçtiğiniz votka, on Red Bull enerji içeceği, bir nargile, çıplak tene striptiz ile iki özel dans ve bir masa dansı içerir.


Sıcak VIP paketi 4000 ₺dinardır ve iki şişe Moet & Chandon şampanyası, bir premium şişe Gray Goose votka veya seçtiğiniz Chivas viski, on Red Bull enerji içeceği, bir nargile, striptizli iki özel dans, bir masa dansı ve bir masa dansı içerir. bir özel oda.


İster basit bir rezervasyon ister sunulan Vip paketlerinden birini isteyin, bunu listelediğimiz yollardan biriyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ek sorunuz için tereddüt etmeyin ve bizi aramaktan çekinmeyin .
Kulübün yakınında park yeri
Unutulmaması gereken çok önemli bir nokta, Playboy Night Club‘ın kendi otoparkının olması, bu nedenle kendi aracınızla gelmeye karar verirseniz asla park sorunu yaşamayacaksınız. . araç. Ancak, her zaman olduğu gibi, dışarı çıkarken alkol almak istiyorsanız, o zaman tavsiyemiz taksi veya diğer ulaşım türlerinden bazılarıyla gelmenizdir.

Playboy- Stip Club çalışma saatleri


Playboy Kıbrıs’ın çalışma saatleri her gün 22’den sabah 6’ya kadardır, bu nedenle bu yere yapılan standart geziye ek olarak, Playboy striptiz kulübü, bir partiye gittikten sonra gelebileceğiniz bir after party için ideal bir yerdir. Kıbrıs kulüpleri

Yerinizi ayırtın ve Playboy Night Club neden Kıbrıs’daki en iyi striptiz kulüplerinden biri olduğunu görün.